ZOSTAŃ PARTNEREM DONUJĄCYM

Celem powstania PORTALU PARTNERSKIEGO jest dotarcie z BIBLIJNYM nauczaniem do wierzących w celu ich szkolenia i doskonalenia. Nie chcemy tylko dostarczać kolejnych kazań. Naszym zamiarem jest zachęcić PARTNERÓW do aktywnego uczestnictwa w procesie UCZNIOSTWA. Jezus przykazał nam byśmy czynili UCZNIAMI i taki właśnie cel nam przyświeca. Niezależnie od wieku w jakim jesteś i doświadczenia życiowego DZISIAJ JEST DZIEŃ by rozpocząć PRAWDZIWE UCZNIOSTWO. Będąc naszym PARTNEREM masz możliwość szkolenia siebie samego, by dorosnąć do wymiarów PEŁNI CHRYSTUSA.  Będąc aktywnym PARTNETEM wspierasz kolejnych partnerów w ich szkoleniu - poprzez finansowanie tłumaczeń i wydań nowych wykładów, książek i innych materiałów.

OPCJE DONACJI

Donacja miesięczna

Kwota

49,00 zł

Dni dostępu

30 dni


Nieograniczony dostęp do wykładów HESED HEALING MINISTRIES przez 30 dni. Będziesz mógł/mogła pobierać wykłady w formacie mp3. Dzięki tej comiesięcznej darowiźnie wspierasz naszą służbę oraz tłumaczenia książek, wykładów i biuletynów.

Donacja miesięczna

Kwota

99,00 zł

Dni dostępu

30 dni


Nieograniczony dostęp do wykładów HESED HEALING MINISTRIES przez 30 dni. Będziesz mógł/mogła pobierać wykłady w formacie mp3. Otrzymasz dostęp do biuletynów i kazań w formacie PDF. Dzięki tej comiesięcznej darowiźnie wspierasz naszą służbę oraz tłumaczenia książek, wykładów i biuletynów.

Donacja miesięczna

Kwota

199,00 zł

Dni dostępu

30 dni


Nieograniczony dostęp do wykładów przetłumaczonych przez HESED HEALING MINISTRIES przez 30 dni. Dostęp do wszystkich seminariów Curry Blake. Będziesz mógł/mogła pobierać wykłady w formacie mp3. Dostęp do biuletynów i kazań w formacie PDF. Dostęp do wszystkich książek wydanych przez wydawnictwo HESED w formacie PDF w pakietach miesięcznych. Dzięki tej comiesięcznej darowiźnie wspierasz naszą służbę oraz tłumaczenia książek, wykładów i biuletynów.

Każda z opcji jest dla nas wsparciem i jesteśmy za nią wdzięczni Tobie i Bogu. Kwoty są jedynie propozycjami jeśli chcesz wspierać nas innymi kwotami mniejszymi lub większymi skontaktuj się z nami pisząc na adres partner@hesed.pl a dostosujemy się do twoich możliwości DONACJI. Donacja nie jest warunkiem uczestnictwa w PROGRAMIE PARTNERSKIM jeśli chcesz się uczyć i korzystać z materiałów zawartych na PORTALU PARTNERSKIM wystarczy się zarejestrować i zalogować. Sama rejestracja daje dostęp do wielu materiałów i wykładów. Jeśli chcesz wzrastać w UCZNIOSTWIE opcja partnera nie donującego jest wystarczająca.