ZOSTAŃ PARTNEREM DONUJĄCYM

Celem powstania PORTALU PARTNERSKIEGO HESED.TV jest dotarcie z BIBLIJNYM nauczaniem do wierzących w celu ich szkolenia i doskonalenia. Nie chcemy tylko dostarczać kolejnych kazań. Naszym zamiarem jest zachęcić PARTNERÓW do aktywnego uczestnictwa w procesie UCZNIOSTWA. Jezus przykazał nam byśmy czynili UCZNIAMI i taki właśnie cel nam przyświeca. Niezależnie od wieku w jakim jesteś i doświadczenia życiowego DZISIAJ JEST DZIEŃ by rozpocząć PRAWDZIWE UCZNIOSTWO. Będąc naszym PARTNEREM masz możliwość szkolenia siebie samego, by dorosnąć do wymiarów PEŁNI CHRYSTUSA.  Będąc aktywnym PARTNETEM wspierasz kolejnych partnerów w ich szkoleniu - poprzez finansowanie tłumaczeń i wydań nowych wykładów, książek i innych materiałów.

OPCJE DONACJI

Donacja dowolna

Kwota

0,00 zł

Dni dostępu

30 dni


Możesz dokonać dowolnej kwoty DONACJI - darowizny na dalsze tłumaczenia i rozwój naszych działań. Dzięki Twojej darowiźnie możemy kontynuować naszą misję Tłumaczeń.

Każda z opcji jest dla nas wsparciem i jesteśmy za nią wdzięczni Tobie i Bogu. Donacja nie jest warunkiem uczestnictwa w PROGRAMIE PARTNERSKIM jeśli chcesz się uczyć i korzystać z materiałów zawartych na PORTALU PARTNERSKIM wystarczy się zarejestrować i zalogować. Sama rejestracja daje dostęp do wielu materiałów i wykładów. Jeśli chcesz wzrastać w UCZNIOSTWIE opcja partnera nie donującego jest wystarczająca. Jeśli chcesz przekazać DONACJĘ mozesz to zrobić az pomocą PAY PAL