Aby rozpocząć, wybierz pozycję z menu


Autyzm Pokonany - Deborah M.A. McDermott

PRZEDMOWA

Miałem przywilej być tym, który modlił się o uzdrowienie Timothy’ego i Jamesa McDermott z zespołu Aspergera i autyzmu, ale im więcej dowiadywałem się o ich cudownym uzdrowieniu, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że to wytrwała wiara Debory była tym, co spowodowało ten cud.

Możemy sobie tylko wyobrazić, co Deborah i jej mąż, Christopher, przeszli przez te wszystkie lata, kiedy dzień i noc widzieli jak ich ukochane dzieci są dręczone. Bardzo niewiele osób i bardzo niewiele małżeństw mogło przeżyć taką traumę. W tej książce Deborah wykonuje wspaniałą pracę, obnażając swoją duszę, aby opisać, jak wyglądało jej doświadczenie. Poczujesz to, co ona czuła.

Ci z was, którzy znaleźli się w okolicznościach trudnych do zniesienia, natychmiast rozpoznają bóle serca i wyzwania, które Deborah tak wyraźnie przedstawia. Ale na tym się nie kończy. Ona wskaże Wam, jak Pan ją zachęcił i przeprowadził, kiedy dosłownie nie miała nikogo, do kogo mogłaby się zwrócić.

Odkryjecie również, że uzdrowienie jej chłopców nie było natychmiastowe. To był proces i podczas tego procesu jej wiara była poddawana próbie, a czasem nawet się chwiała. Ale łaska i miłosierdzie Boże były stałe, ponieważ On ją zachęcał. Świadectwo Debory zachęci Was do stania (na Słowie Bożym), bez względu na okoliczności.

Dowiecie się również tego, co ja uważam, za kluczowy element tej historii: Deborah odmówiła pogodzenia się z tym, co niszczyło jej dzieci. Ze wszystkich stron był nacisk, aby zaakceptować to jako Bożą wolę lub po prostu jako fakt, ale Deborah miała słowo od Boga, które zmieniło postać rzeczy. Jej sprzeciw był tym co spowodowało przełom.

To współczesna opowieść o tym, jak dla wierzących nie ma rzeczy niemożliwych. Wielu czyta historie o cudach w Biblii, ale zastanawia się, czy takie cuda mogą się dokonać dzisiaj. To świadectwo udowadnia, że mogą i dzieją się. McDermott mają zaświadczenie od lekarza, które to potwierdza. To co dokonało się u Debory i jej chłopców, może dokonać się również u Was.

Po uzdrowieniu Timothy przybył do Stanów Zjednoczonych i przez trzy lata mieszkał sam, uczęszczając do Charis Bible College. Był gwiazdą wielu naszych musicali i niezmiennie był jednym z najpopularniejszych studentów w college’u. Wszyscy kochają Timothy’ego! James również jest potwierdzeniem uzdrawiającej mocy Boga w jego życiu i wszyscy jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli oglądać, co Pan dla niego zaplanował, gdy dorośnie i wyruszy w swoją przyszłość.

Ta książka jest budowniczym wiary. Jeśli otworzycie swoje serce i przyjmiecie lekcje zawarte na tych stronach, Pan zrobi dla Was to, co zrobił dla rodziny McDermott. Bóg kocha Was i tych, o których się modlicie bardziej niż Wy. On chce byście mieli się dobrze. Modlę się, aby ziarno prawdy zasiane w tej książce wykiełkowało, wyrosło i przyniosło Wam w pełni oczekiwany cud.

Andrew Wommack

Plik do pobrania w Menu po lewej stronie