Donacja – pieniądze lub mienie przekazane dobrowolnie przez donatora osobie lub instytucji.

Aby dokonać DONACJI należy dokonać:

Przelew na konto bankowe PLN

Misja HESED 

Trzebieszowice 50/1 

57-540 Lądek Zdrój

Wpłaty należy kierować na konto w banku BNP Paribas 78 1600 1462 1853 1168 4000 0004

w tytule Darowizna na cele kultu religijnego

Wpłaty z zagranicy PL78 1600 1462 1853 1168 4000 0004

Możliwość wpłaty poprzez PayPal z dopiskiem Partner

Nie. Aby wpłacić Donację (darowiznę) nie musisz być zarejestrowany. Donacja jednak sprawi, że zostanie dla ciebie utworzone konto DONATORA z dostępem do zasobów Programu Partnerskiego. Nie musisz z niego korzystać jeśli nie chcesz. Zachęcamy Cię jednak do korzystania z naszych materiałów i wzrastania do „wymiarów pełni Chrystusowej”.

Donacja (darowizna) nie jest obowiązkiem a przywilejem. Jeśli nie możesz z jakiejś przyczyny dokonywać darowizny na rzecz rozwoju naszej służby możesz korzystać z zasobów Portalu. Jednak Partnerom, którzy wspierają darowizną służbę HESED HEALING MINISTRIES, dajemy więcej możliwości.

Nie, nie musisz się rejestrować. Bez rejestracji masz możliwość korzystania z naszych zasobów - jednak w ograniczonej ilości. By w pełni korzystać z zawartości Portalu wymagana jest rejestracja.

Tak, w każdej chwili możesz zrezygnować z DONACJI - przekazywania darowizny. Rozumiemy, że mogą się zdarzyć sytuacje, gdy nie będziesz mógł wspierać naszej służby. Możesz wtedy zmienić kwotę donacji lub całkowicie z niej zrezygnować. Poinformuj nas o tym. Wierzymy w Boże zaspokojenie wszelkiej potrzeby i staniemy z Tobą w wierze, by obfitość Jego błogosławieństwa stała się Twoim udziałem.

Dokonałeś rejestracji ale po zalogowaniu nie posiadasz dostepu do wszystkich unikalnych materjałów. Taki komunikat pojawia sie w tedy gdy materiały są dostępne tylko dla Partnerów DONATE. Przejdź do zakładki DONATE i zobacz jakie DONACJE dają dostęp to danych materiałów. Można o to zapytac w formularzu kontaktowym.